Müşteri Hizmetleri 0(850) 307 87 64
+905427696997

canlı destek
Çocuk Kaleci Eldivenleri

Çocuk kaleci eldivenlerinde tam profesyonel ve amatör olarak seçenekler mevcuttur ve normal kaleci eldivenleri ile aynı malzemeden üretilmektedir. Çocuk Kaleci Eldivenleri genellikle piyasada çok zor bulunmaktadır. Profesyonel çocuk kaleci eldiveni arıyorsanız işiniz daha da zor. Tedarikçilerin küçük bedenlerde eldiven getirmiyor olması, kaleciliğe gönül vermiş genç yaşta ki kalecilerin iyi eldivenler giymesini hayli zorlaştırıyor.

Çocuk kaleci eldivenleri 5-6-7 numaralar olarak tanımlanır. Kalecinin eline göre boyutlanmaktadır ve her makra bedenleri arasında az da olsa mutlaka beden farkı bulunur. Bedeni en iyi bulma yöntemi bir eldiven denemektir. 

Türkiye' de bulunmayan bazı marka eldivenler çocuk kaleci eldivenlerine bir hayli önem vermektedir. 

Çocuklara Hangi Çocuk Kaleci Eldivenleri Alınır?

Hızlı geliştikleri için bir numara büyük çocuk kaleci eldiveni almak yapılan en büyük yanlıştır. Tutuş kalitesini düşürür ve yere düşüşlerde bilek sakatlanmalarına neden olabilir. Bu sebeple çocuğunuzun eline tam oturan çocuk kaleci eldiven numarasını tercih etmelisiniz.

Çocuk yaşlarda parmaklar daha esnek olduğu için gelen şutlarda parmakları daha fazla koruması ve arkaya esnemeyi önlediği için kemikli çocuk kaleci eldivenleri tercih edilebilir.

Çocuk Kaleci Eldivenleri Fiyatları

Çocuk kaleci eldivenleri fiyat performans olarak ürün kalitesiyle doğru orantılıdır. Yarının profesyonel kalecilerinin en iyi performasları için bugünün profesyonel kaleci eldiven özelliklerine sahip  yüksek koruma sağlayan ürünleri çocuklar için sunuyoruz. Profesyonel ve yarı profesyonel olarak ayrım yapılabilir. 

Markalar
 • Uhlsport
 • Adidas
 • Nike
 • Puma
 • Tryon
İletişim Bilgileri
 • Adres:
  Mimarsinan Mah. Mimarsinan Cad. No:5/1 İç Kapı No: 15 Çekmeköy İstanbul

 • Telefon:
  0(850) 307 87 64

 • Mail:
  info@kalecieldiveni.com

 • Çalışma Saatleri:
  Pazartesi - Cuma / 9:30 - 17:30

Sosyal Medya


Copyright 2019 Kaleci Eldiveni. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım: FNP
Kişisel verileriniz, kalecieldiveni.com hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için ÇEREZ POLİTİKAMIZI inceleyebilirsiniz.